Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Tématická nabídka > Chirurgické obory > Chirurgické oddělení > COVID-19

 

COVID-19

covid
Zde naleznete výčet platných opatření a omezení chirurgického provozu v souvislosti s pandemií COVID 19 vždy v aktuální formě.
 

 
 

I za nepříznivé epidemiologické situace je v tuto chvíli provoz odborných ambulancí a operativa bez zásadních omezení a nyní objednáváme k operačním výkonům v celém rozsahu. Tento stav se však může skokově a prakticky z hodiny na hodinu změnit a může dojít k individuálnímu i celkovému zrušení operačních plánovaných výkonů i provozu odborných ambulancí. Dovolujeme si upozornit, že zdravotnická zařízení představují zvýšené epidemiologické riziko a je nutno respektovat hygienická opatření.

Prosíme nadále nenavštěvujte Nemocnici bez závažného důvodu ohrožujícího Vaše zdraví, chráníte tím před rizikem nákazy virem COVID-19 zdraví své i zdravotníků, které můžete potřebovat, až budete opravdu nemocní.

Objevují se s politováním i případy zamlčování symptomů choroby pacientem , a to účelově. Takové jednání je trestně postižitelné a ohrožuje jak personál tak další pacienty a důrazně před podobným chováním varujeme.

 
Zodpovídá: MUDr. Jiří Laštůvka
Vytvořeno / změněno: 3.4.2020 / 24.9.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti